Zgjohu!

Nje film i shkurter, interesant, qe e percjell mesazh te rendesishem. A jemi zgjuar ne realitetin ku jetojme? Çfare po ndodh me miqte tane rreth e rrotull? Shikojeni filmin dhe na dergoni komentet tuaja…

Etiketa: , ,

Kategoria: VIDEO

Komente (2)

Trackback URL | Comments RSS Feed

  1. mirjana says:

    nje video e mrekullueshme.. nuk kam fjale!

Komento ketu