Komento për foton

Cili është mesazhi që ju përcjell kjo foto?

Merr guximin dhe shkruaj më poshtë.

 

 

Etiketa:

Kategoria: ÇËSHTJE JETE

Komente (5)

Trackback URL | Comments RSS Feed

 1. klarita says:

  keto shishe tregojne 4 shishe qe e shoqerojne njeriun ne kater etapa te jetes.biberoni eshoqeron ate pas lindjes kur eshte femije ,koka kola e shoqeron ate ne moshen e adoleshences ,shishja alkolit ne nje moshe me madhore 30 deri ne 50 dhe serumi ne moshen kur njeriu fillon te plaket

 2. afrim says:

  Me jep nje pamje te zymte, te pashprese – e krejt te pavlere te jetes. Me bene shume pershtypje fakti qe shishet jane bosh – pervec serumit…

 3. UjkuPlak says:

  “Evolucion”
  E para dhe e dyta kan nje lidhje divergjente. Biberoni te ndihmon per t’u rritur, serumi per te te mhajtur gjalle!
  Te paren dhe te fundit t’a japin te tjeret, te mesit i merr vet 🙂

  Ne fakt eshte shume pesimiste si foto. A mund ta heqim nga webfaqja? T’a pershkruan ter jeten me kater shishe dhe ate pa ngjyra!

 4. Fansi says:

  Per ta ngrohur pak ceshtjen (jam dakord me ato te mesipermet):

  A nuk duket nje gjetje gjeniale e nje kompnie pijesh qe siguron te tilla per te gjitha moshat?!

  Nga ana tjeter kush tha qe shishja e birres eshte bosh? Por edhe nese eshte keshtu, atehere ky person sapo ka filluar pleqerine. Ky ne vetvete eshte lajm i mire se po ta kishte bosh qesen ee, s’ka gje ne vije. po per te njejten gje (qesja plot) mund te mendojme se eshte edhe lajm i keq. Ai eshte shume rende. E megjithate ky serum s’i ben dot derman.

  Po sikur ta zevendesojme serumin e qeses me nje leng tjeter qe te jep jete?! A ka nje te tille?!

  Ej shoke! Me falni qe hyra ne te thella.

  Pershendetje te gjitheve, por ne menyre te vecante atyre qe do shkruanin ca rreshta per kete foto.

 5. UjkuPlak says:

  Paska shkuar serumi ne gjysme!
  Do i vij koha edhe atij te mbaroj! Po neser…?!

Komento ketu